گالری ژیار

ژیار فعالیت خودشو از اردیبهشت ۹۶ با هدف ارائه محصولاتی خاص و با ارزش شروع کرد. در واقع ایده اصلی ما حمایت از طراحان ایرانی در حوزه زیورآلات، طلا و جواهر بود که بتوانیم محصولاتی ایرانی و اصیل و اکثرا دست ساز را به بازار و مخاطبان ایرانی ارائه کنیم.

با شروع راه و به دلیل مشکلاتی که برای انجام این رسالت بزرگ وجود داشت، مجبور شدیم مدتی کمتر روی ایده اصلی تمرکز کنیم و محصولاتی که در هر گالری دیگری هم قابل پیدا شدن و خریدن هستند را موجود کنیم.

اما قطعا هیچ وقت از هدفی که داشتیم کوتاه نمیومدیم و فراموش کردن طراح ایرانی و طرح ایرانی شدنی نبود! الان که شما در حال خواندن این متن هستید ژیار هم دقیقا در مسیری که هدف و رسالتش بود قرار گرفته و چندین گالری مختلف با محصولات متنوع برای محصولات با اصالت طراحان ایرانی برگزار کرده و روز به روز تعداد طراحانی که به خانواده ژیار اضافه می شوند، در حال رشد و افزایش است.

بدون شک ادامه این مسیر با همراهی شما امکان پذیر هست و اگر بخواهیم صادقانه بگیم خیلی از محصولات مختلف بررسی کردیم و فروختیم اما هنر دست طراح ایرانی ارزش و زیبایی ویژه ای داره ولی نه هر طرح و محصولی! پس به عنوان هدف دوم ژیار، در بلند مدت به دنبال کمک به افزایش سطح طراحی زیورآلات و جواهرات دست ساز ایرانی نیز هستیم.

یادتون نره یه گشت و گذار کوچک هم در قسمت فروشگاه و محصولات سایت داشته باشید و از دیدن و خرید محصولات و هدیه هایی اصیل لذت ببرید.

در ویدئو زیر هم، خلاصه اینکه ژیار کیه و چیه رو براتون توضیح دادیم 🙂