گالری ژیار

ژیار فعالیت خودشو از اردیبهشت ۹۶ با هدف ارائه محصولاتی خاص و با ارزش شروع کرد. در واقع ایده اصلی ما حمایت از طراحان ایرانی در حوزه زیورآلات، طلا و جواهر بود که بتوانیم محصولاتی ایرانی و اصیل و اکثرا دست ساز را به بازار و مخاطبان ایرانی ارائه کنیم.

با شروع راه و به دلیل مشکلاتی که برای انجام این رسالت بزرگ وجود داشت، مجبور شدیم مدتی کمتر روی ایده اصلی تمرکز کنیم و محصولاتی که در هر گالری دیگری هم قابل پیدا شدن و خریدن هستند را موجود کنیم.

اما قطعا هیچ وقت از هدفی که داشتیم کوتاه نمیومدیم و فراموش کردن طراح ایرانی و طرح ایرانی شدنی نبود! الان که شما در حال خواندن این متن هستید ژیار هم دقیقا در مسیری که هدف و رسالتش بود قرار گرفته و چندین گالری مختلف با محصولات متنوع برای محصولات با اصالت طراحان ایرانی برگزار کرده و روز به روز تعداد طراحانی که به خانواده ژیار اضافه می شوند، در حال رشد و افزایش است.

بدون شک ادامه این مسیر با همراهی شما امکان پذیر هست و اگر بخواهیم صادقانه بگیم خیلی از محصولات مختلف بررسی کردیم و فروختیم اما هنر دست طراح ایرانی ارزش و زیبایی ویژه ای داره ولی نه هر طرح و محصولی! پس به عنوان هدف دوم ژیار، در بلند مدت به دنبال کمک به افزایش سطح طراحی زیورآلات و جواهرات دست ساز ایرانی نیز هستیم.

یادتون نره یه گشت و گذار کوچک هم در قسمت فروشگاه و محصولات سایت داشته باشید و از دیدن و خرید محصولات و هدیه هایی اصیل لذت ببرید.

در ویدئو زیر هم، خلاصه اینکه ژیار کیه و چیه رو براتون توضیح دادیم 🙂

50 هزارتومان اعتبار خرید محصولات ژیار
پوچ
30 هزارتومان اعتبار خرید محصولات ژیار
40 هزارتومان اعتبار خرید محصولات ژیار
60 هزارتومان اعتبار خرید محصولات ژیار
25 هزارتومان اعتبار خرید محصولات ژیار

اطلاعات خودتون رو در قسمت‌های زیر وارد کنید و سپس روی دکمه "شروع چرخش گردونه" کلیک کنید.

ایمیل و شماره تلفن معتبر وارد کنید.

خروج
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)