پیشنهاد هدیه

عشق خود را این گونه ثابت کنید

Say I love you

شروع یک رابطه عاطفی همیشه از ساده‌ترین راه‌ها است اما نگه داشتن این رابطه در تعادل کار دشواری است و نیاز به توجه کافی طرفین به هم مثل روزهای اول را دارد. قطعاً وقتی کسی را دوست دارید، می خواهید این را بداند اما گاهی این عشق را نمی‌توان به راحتی گفت. وقتی شما می گویید “من عاشق تو هستم”، بسیاری از مردم آن را به عنوان یک کلیشه می گیرند، در هر رابطه عاطفی سوالات ذیل همواره پرسده می شود:

آیا دوستم دارد؟

چرا دیگر مثل روزهای اول رفتار نمی‌کند؟

و طرف مقابل همواره این پرسش‌ها را از خود دارند که چه کاری کنم که دوست داشتنم ثابت شود؟

اگر شما هم پرسش‌های بالا را در ذهن دارید و می‌خواهید به کسی ثابت کنید که از صمیم قلب دوستش دارید، این مقاله را دنبال کنید.

عشق از سه طریق ثابت می‌شود

عشق و دوست داشتن در ۳ مولفه خلاصه می‌شود و از همین  طریق می‌توانید عشق و محبت خود را ثابت کنید. هر سه راه اثبات عشق را می‌توان در یک جمله خلاصه کرد، از کوزه همان تراود که در اوست. انسان عاشق محبتش را کف دست می‌گیرد و به معشوق هدیه می‌کند. عشق از طریق کلام، رفتار و هدیه دادن قابل انتقال است اما این مولفه‌ها چه معنایی دارد و چگونه باید آنها را انجام داد تا عشق خود را ثابت کنیم.

اثبات عشق از طریق زبان که ساده‌ترین روش است شامل ارسال نامه به معشوقه، تشکر کردن، تعریف از تیپ و استایل، شنیدن سخنان آنها، انتقادپذیری، عذرخواهی به موقع و نوشتن شعر و متن ادبی و گفتن دوستت دارم است.

برای اثبات عشق در رفتار کافی است این موارد را رعایت کنید البته این مرحله کمی دشوار است و باید همیشه مراقب رفتارتان باشید. همیشه لبخند به لب داشتن، مهربان بودن، تقسیم کردن چیزهایی که دارید با او، صادق بودن، سورپرایز کردن، آشپزی کردن، اعتماد داشتن، تشویق آنها برای دستیابی به رویاهایشان و به موقع حضور داشتن روش های اثبات عشق در رفتار است البته خیلی از این موارد را بارها و بارها شنیده‌ایم اما شنیدن کافی نیست و طرف مقابل ما در رابطه عاطفی نیاز دارد که توجه و تلاش ما برای اجرای این روابط را ببیند.

هدیه دادن به زوج خود و برای ابراز علاقه

یکی از راه های اثبات عشق، هدیه دادن است

سومین راه برای اثبات دوست داشتن هدیه دادن است. هدیه دادن از کارهای کم هزینه آغاز می شود مثل تهیه یک عکس دو نفر یا خرید گل تا کارهای پرهزینه مثل برنامه‌ریزی سفر عاشقانه، رفتن به کنسرت اما یکی از هدایایی که خانم‌ها به ان علاقه زیادی دارند و نوعی پس انداز هم محسوب می‌شود، خریدطلا و جواهر و سنگ‌ قیمتی برای آنها است.

خوب، شاید روز ولنتاین برای یک ماه دیگر نیست یا تا یک ماه دیگر خبری از هیچ مناسبت دو نفره‌ای نیست اما این به این معنی نیست که شما نباید برای عشق زندگیتان هدیه بخرید! (راهنمای خرید هدیه) شما باید تاریخ‌ها را بسازید. در واقع، از شما دعوت می‌کنیم که در این آزمایش به ما بپیوندید. طرح این است که هر روز برای یک ماه کامل عشق خود را به شریک زندگی خود نشان دهید و ببینید چه چیزی جادویی اتفاق می افتد. در اینجا لیستی از ۵۰ چیز که می توانید برای بیان عشق خود انجام دهید. در صورتی که همه چیز بین شما و شریک شما در حال حاضر خوب نیست یا اگر همه چیز در حال حاضر خوب است، این رابطه شما را تقویت می کند. به هر حال، هیچ چیز در این لیست گران نیست، بنابراین هیچ دلیلی وجود دارد که شانس خود را امتحان نکنید.

 • بعد از دوش گرفتن، “من عاشق تو هستم” را در بخار در آینه حمام بنویسید.
 • ماساژ پشت را با برخی از لوسیون های خوشبو انجام دهید.
 • برایش شعر بنویسید.
 • در حالی که در عموم، اعلام میکنم “من تو را دوست دارم، ماتیلدا!” (نه ماتیلدا، بلکه نام شریک شما).
 • یک CD با چند ترانه که به رابطه شما مرتبط است، به او هدیه دهید.
 • او را دعوت کنید برای یک شام دو نفره به یادماندنی
 • شگفت زده کردن او با دعوت به غذا در پارک و یا شاید به یک غذای کوچک در یک تعطیلات عاشقانه .
 • یک هدیه کوچک بر روی بالش خود قرار دهید: شکلات و یادداشتی که می گوید “عشق تو مثل شکلات، شیرین و خوشمزه است”.
 • یک آهنگ به او در رادیو اختصاص دهید و یک ایمیل برای او بفرستید.
 • یک وعده غذایی ویژه از غذاهای مورد علاقه شریک خود بخورید. موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنید.
 • ارسال یک پیام متنی، کارت پستال یا ایمیل که می گوید “دوستت دارم”!
 • عکس او را در کیف پول خود بگذارید.
 • یک یادداشت عاشقانه را در ماشین خود بگذارید و روز او را به یک روز عالی تبدیل کند.
 • حروف نام خود را در یک درخت بچسبانید.
 • او را ببوسید.
 • فیلم رمانتیک را در سینما و کنار مردم ببینید.
 • پادشاه برای یک روز / ملکه برای یک روز. اعلام کنید که روز خاصی را صرفا به شریک زندگی خود اختصاص می‌دهید تا هر چه می‌خواهید انجام دهید. شاید با صبحانه در رختخواب بمانید.
 • خرید یک درخت و دعوت از شریک زندگی خود که این درخت نشان دهنده عشق بین هر دو که در طول سال‌ها رشد می‌کند.
 • در میان صحبت کردن درباره اینکه روزهای شما چگونه گذشت، حرف را غیر منتظره قطع کنید و بگویید «من چیز مهمی برای گفتن دارم. من عاشق تو هستم و سپس جمله آخرش را برای ادامه صحبت یادآوری کنید.
 • یک نامه دوست داشتنی قدیمی را بنویسید و آن را ایمیل کنید.
 • قبل از رفتن به یک مهمانی، با برخی از کلمات کد مخفی برای مکالمه تعیین کنید و به این ترتیب می‌توانید بدون آنکه کسی بفهمد به یکدیگر بگویید “من نمی توانم صبر کنم تا امشب تنها بمانم!”
 • یک هتل که دارای یک جکوزی است را پیدا کنید و آن را برای یک شب رزرو کنید.
گردنبندی زنانه از جنس طلا و جواهر

معجزه طلا و جواهر را برای همسرتان فراموش نکنید

همه این کارها عالی و بی‌نظیر است و رابطه شما را تقویت می‌کند اما هیچوقت معجزه طلا و جواهر را برای همسرتان فراموش نکنید. در مناسبت‌های خاص و مهم با یک تکه طلا او را سورپرایز کنید. می توانید برای انتخاب طلا و جواهر خاص و سنگ قیمتی به گالری‌های معروف شهر مراجعه کنید اما پیشنهاد ما به شما این است که یک برند معروف را که با سلیقه همسرتان همخوانی دارد، انتخاب کرده و همیشه از آن خرید کنید.

پیدا کردن آخرین مدل‌های طلا کار چندان سختی نیست اما همسر شما را به وجد می‌آورد و انرژی حاصل از این هدیه در زندگیتان جاری خواهد شد.

برای هدیه دادن طلا نیز خلاقیت به خرج دید و با خودتان فکر نکنید چون هزینه کرده‌اید و طلا، جواهر و یا سنگ قیمتی تهیه کردید نیازی به رمانتیک بودن ندارید! بلکه باید هدیه خود را پس از یک شام عاشقانه یا در یک پیاده روی و پس از ابراز محبت تقدیم کنید.

شروع یک رابطه کار سختی نیست اما ادامه دادن آن دشوار است، این جمله را دست کم یک مرتبه در زندگی خود شنیده‌ایم اما شاید چندان به معنی و مفهموم آن توجهی نمی‌کنیم. در واقع در یک رابطه نه هر روز بلکه هر لحظه باید از خودمان بپریسم:

آیا ما در روابط خود قدردانی می‌کنیم؟

آیا به یکدیگر متعهد هستیم؟

آیا می دانیم چه چیزهایی عشقمان را خوشحال می‌کند؟

آخرین باری که با یک کادو فانتزی او را خوشحال کردیم، چه زمانی بود؟

پاسخ دادن به این سوال‌ها اهمیت زیادی دارد به خصوص اگر تمایل دارید هر روز عشق را بهتر از روز اول شروع آن تجربه کنید. اغلب ما یادمان می‌رود که با هدیه خاص کوچکی عشق و محبت را دوباره به جریان بیندازیم و از عزیزانمان قدردانی کنیم. یادمان می‌رود که رابطه‌ها عمرشان مثل گل می‌ماند و اگر از آن مراقبت نکنیم زود پژمرده می‌شود. یادمان می‌رود و وقتی یادمان می‌آید که عشق روز نخست زیر خاکستر دفن شده و باید مدت‌ها برای گرمای دوباره آن تلاش  کنیم. با این مقاله همراه شوید تا به شما بگوئیم چگونه حرارت عشقتان را مثل روز اول نگه دارید؟

اگر فکر می‌کنید قدردانی و مراقب از عشق و علاقه لازم نیست باید بدانید که سخت در اشتباه هستید چون قدردانی یکی از کلیدهای ایجاد روابط سالم است و خبر خوب این است که هرگز برای قدردانی دیر نیست. قدردانی می تواند کمک بزرگ و بالقوه‌ای برای هر رابطه باشد و عشق آتشین و سوزان روزهای نخست را دوباره زنده کند.

گاهی وقتی می‌بینید عشقتان بیش از حد خسته به نظر می‌رسد یا اینکه سرحال نیست با یک کادو فانتزی خوشحالش کنید و اثر فوق العاده آن را تا مدت‌ها ببینید. نگذارید یکنواختی زندگی شما را بی روح کند. باید همواره مثل روزهای نخست آشنایی به دنبال جذب او باشید و رمانتیک رفتار کنید.

چگونه قدردانی کنیم؟

اگر پاسخ این سوال را در یک جمله بخواهید باید بگوئیم که مثل روزهای نخست باشید، همان روزهایی که یک روز با گل سر می‌شد و روز دیگر با یک هدیه خاص اما اگر کمی یادتان رفته یا دنبال روش‌های جدیدی هستید این نکات را فراموش نکنید:

 • تماس گرفتن و توجه کامل به صحبت آنها نخستین نشانه قدردانی است.
 • تشکر کردن یکی دیگر از گام‌هایی است که به شما خیلی کمک می‌کند و خرجی هم ندارد. شما می‌توانید حتی برای آوردن یک چای هم تشکر کنید یا همین حالا گوشی تلفن همراه خود را بردارید و از او تشکر کنید.
 • وقتی می‌دانید کاری داشته اما بخاطر شما قید آن را زده تا یک تفریح دو نفره داشته باشید از او قدردانی کنید.
 • بگذارید بداند که شما چیزهای روزمره و روتین را متوجه می‌شوید پس این نکات را حتما بیان کنید تا متوجه شود که هنوز به او توجه می‌کنید.
 • راستی فراموش نکنید که ویژگی‌های منحصر به فرد شخصیتی‌اش را به او بگوئید.
 • یک رابطه سالم همواره رو به رشد است و هر دو طرف از قدردانی و ابراز عشق خودداری نمی‌کنند.
 • مثل روزهای اول آشنایی رفتن به سینما، تئاتر و حتی خندیدن و سرگرمی و هر فرصتی برای با هم بودن را فراموش نکنید.
 • علاوه بر خرید هدیه خاص که برای مناسبت‌ها تهیه می‌کنید، دادن کادو فانتزی را فراموش نکنید، نیازی هم نیست که حتماً مناسبت خاصی در کار باشد.
 • گاهی بدون مناسبت شامی ترتیب بدهید و این فرصت را فراهم کنید که بدون مناسبت و مقدمه به یکدیگر ابراز علاقه کنید.

اگر خانم شما کارمند است و تمام طول روز را بیرون از خانه کار می‌کند، گاهی برای قدردانی پیش از او به خانه بروید و سفره زیبایی بیاندازید و شام درست کنید. وقتی او کلید را در قفل در بچرخاند و با این صحنه روبرو شود، هرگز نمی‌تواند این قدردانی شما را فراموش کند.

قدردانی کردن نه تنها حال خوبی برای عشق زندگیمان ایجاد می‌کند بلکه ذابطه را نیز مستحکم‌تر می‌کند و حتی برای خودتان نیز حال خوبی فراهم می‌سازد.

هدایا

از خریدن هدیه خاص برای قدردانی نباید فراموش نکنید

 

از خریدن هدیه خاص برای قدردانی غافل نشوید

حالا اگر قرار است خانم خود را شگفت زده کنید، دست به کار شوید و از یک فروشگاه اینترنتی جواهرات، برای او یک کادو فانتزی پیدا کنید. فرقی نمی‌کند؛ تصور نکنید که قدردانی تنها مخصوص خانم‌ها است، بلکه باید از آقایان نیز برای وقتی که می‌گذارند و فشار بیرون از خانه را برای امرار معاش تحمل می‌کنند نیز قدردانی کنید. به این منظور نیز می‌توانید فروشگاه اینترنتی جواهرات مراجعه کرده و یک هدیه خاص برای او انتخاب کنید. اینکه می گوئیم فروشگاه اینترنتی جواهرات به این دلیل است که در این فروشگاه‌ها تنوع محصول بالا است و در وقت و پول شما نیز صرفه‌جویی بیشتری می‌شود ضمن اینکه اگر خواستید معمولا هر فروشگاه اینترنتی جواهرات، مهلت زمانی برای تعویض کالای خریداری شده دارد.

برای قدردانی و ابراز عشق هیچوقت دیر نیست فقط کافی است تصمیم بگیرید و کمی در رفتار خود ملاحظه کنید و این نکات کوچک را به خاطر بسپارید تا بسیاری از مشکلات حل شود حتی اگر مشکل خاصی ندارید برای بهتر بودن حال خودتان قدردانی کنید تا معجزه این کار را ببینید.

برای قدردانی حتی می‌توانید ترتیب یک سفر دو نفره را بدهید یا حتی با دوستانتان دور هم جمع شوید البته حواستان باشد که اگر می‌خواهید از دوست دختر یا خانم خود قدردانی کنید، این دورهمی برای او زحمت و کار اضافی نتراشد یا به قولی به نام او و به کام دیگری نشود.

ساده‌ترین روش که معمولا همه را خوشحال می‌کند، گرفتن یک هدیه خاص است و این هدیه می‌تواند یک گردنبند طلا، یک پلاک با اسم یا هر چیزی شبیه به این باشد فقط مطمئن باشید که سلیقه طرف مقابل خود را در خرید مد نظر قرار داده باشید. اگر خرید طلا برای شما مقدور نیست، می‌توانید یک کادو فانتزی تهیه کنید و برای این منظور به شما پیشنهاد می‌کنیم که یک گالری نقره را انتخاب کنید تا ضمن راحتی و آسایش در خرید، از خدمات پس ا فروش آن نیز مطمئن باشید و نسبت به تحویل آن دغدغه خاطر نداشته باشید.

آخرین توصیه این است که قدردانی کردن به شیوه کلامی و رفتاری را فراموش نکنید و به خاطر داشته باشید که تنها خریدن یک هدیه خاص کافی نبوده و عشق زندگی شما نیاز به توجه دائمی دارد.

 

منابع: : www.unimedliving.com – jamesmsama.com

حداقل تا زمانی که همه چیز مطابق میل ما پیش‌‌ می‌رود زندگی یک ماجراجویی شگفت انگیز و فوق العاده است. همه ی ما روزهای خوب و روزهای بد را در زندگی خود داریم و این فقط بخشی از تجربه ما به عنوان انسان است. گاهی اوقات ما ملزم به انجام کاری هستیم که نمی خواهیم انجام دهیم، یا باید یک انتقال دشوار از یک مرحله از زندگی به مرحله دیگری داشته باشیم. هنگامی که زندگی برایمان سخت‌‌ می‌شود لذت بردن و دیدن زیبایی‌‌‌های اطرافمان برایمان آسان نخواهد بود.

اما با وجود تمام مشکلات زندگی شما‌‌ می‌توانید هیجان زده و آماده برای بیدار شدن در روز بعد و یک شروع جدید باشید. با یادگیری  و یافتن شادی زندگی در کنترل ماست. ما مجبور نیستیم بنشینیم، منتظر باشیم و امیدوار باشیم که روزی زندگی ما بهتر شود. در این مطلب قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چگونه بهترین روز زندگی یک فرد را بسازیم؟

“در قلب خود بنویسید که هر روز بهترین روز سال است.” –  رالف والدو امرسون

ما‌‌ می‌توانیم تصمیمات مختلفی بگیریم و دیدگاه خود را تغییر دهیم. هنگامی که تلاش داریم روز خوبی برای خود داشته باشیم با کارهایی مانند یک شروع خوب، ایجاد نکات مثبت در ذهن، قدردانی، خلاقیت، توجه به کودک درون، یادگیری، صرف وقت با افرادی که دوستشان داریم، پاداش دادن به تلاش‌‌‌های خود و خالی کردن ذهنمان از افکار منفی‌‌ می‌توانیم این کار را انجام دهیم. اما زمانی که‌‌ می‌خواهیم این کار را برای فرد دیگری انجام دهیم یا به عبارتی بهترین روز زندگی او را بسازیم چه کار باید بکنیم؟

چند پیشنهاد برای ساختن یک روز خوب برای عزیزانمان

خوشحال کردن او

یکی از کارهایی که‌‌ می‌توان انجام داد فرستادن یک پیام زیبا و صبح بخیر برای دوستمان است. پیام ما‌‌ می‌تواند حاوی احساسات ما باشد از قبیل “خورشید در آسمان روشن‌‌ می‌شود و روز من با آرزوی من برای تو شروع‌‌ می‌شود. روز خوبی داشته باشی عزیزم” و ………… بهتر است این پیام در ابتدای صبح و با شروع روز جدید ارسال شود.

زمان گذاشتن

یکی دیگر از کارهایی که‌‌ می‌توانیم برای ساختن روز خوب برای عزیزانمان انجام دهیم اختصاص دادن زمان برای آنهاست. همه ما در زندگی روزمره خود مشغله‌‌‌های زیادی داریم و شاید واقعا فرصت اضافه ای نداشته باشیم. اما سپری کردن زمان با دوستانمان در نیمه‌‌‌های روز یا پایان روز نشانگر این موضوع خواهد بود که هب دوستمان علاقه داریم و برایمان اهمیت دارد.

گوش کردن

یکی از مهارتهای ارتباطات بین فردی هنر گوش کردن است. این که سعی کنیم در ارتباطمان شنونده خوبی باشیم و با دقت به حرف‌‌‌های طرف مقابلمان گوش دهیم نشان دهنده اهمیت طرف مقابل برای ماست و این احساس را در فرد ایجاد‌‌ می‌کند که‌‌ می‌تواند هنگتم نیاز به هم صحبت روی ما حساب کند. هنر گوش دادن‌‌ می‌تواند مهارت همدلی افراد را نیز بالا ببرد.

قدردانی

از دوست خود بایت لطف‌‌‌هایی که در حق شما داشته است و کارهایی که برای شما انجام داده است قدردانی کنید. قدردانی از کارهایی که ما برای دیگران انجام‌‌ می‌دهیم این حس را ایجاد‌‌ می‌کند که ما برای آنها مهم هستیم و رفتارهای خوب ما دیده‌‌ می‌شوند. در نتیجه تمایل به تکرار رفتار در فرد بیشتر‌‌ می‌شود.

کمک کردن

اگر دوست شما در شرایط بدی قرار دارد به او کمک کنید تا بتواند وضعیت خود را بهبود بخشد. اگر نیاز به صحبت کردن دارد به حرف‌‌‌هایش گوش دهید. اگر او خیلی ناراحت است و نیاز به همدلی بیشتری دارد او را در آغوش بگیرید و به احساس او احترام بگذارید.

درست کردن غذا یا کیک مورد علاقه او

پختن غذا یا کیک یک راه خوب برای خوشحال کردن دوست شماست که هرگز تکراری و قدیمی نمی شود. آماده کردن غذا یا کیک مورد علاقه او قطعا دوستتان را خوشحال‌‌ می‌کند و قدردانی او را نسبت به شما افزایش‌‌ می‌دهد.

To receive a gift

هدیه گرفتن

هدیه گرفتن

هدیه خریدن یا گرفتن یکی از راه‌‌‌های ابراز علاقه انسان‌‌‌ها به همدیگر‌‌ می‌باشد. هدیه‌‌‌ها شامل طیف گسترده ای از کالاها‌‌ می‌شوند که بنابر سلیقه دوست خود‌‌ می‌توانید برایش هدیه مناسب را انتخاب کنید. سعی کنید هدیه ای انتخاب کنید که برای دوستتان  مناسب است. هرچه فکر بیشتری روی انتخاب هدیه بگذارید انرژی مثبت بیشتری به دوستتان انتقال‌‌ می‌دهید. سعی کنید چیزی بگیرید که دوست شما واقعا دوست دارد یا به آن نیاز دارد. هر چند دادن هدیه به دوست تان در مناسبت‌‌‌هایی مثل تولد و یا اعیاد بسیار اثر مثبتی دارد ولی گاهی اوقات هیچ چیز نمی تواند یک فرد را از دریافت یک هدیه بی مناسبت و اتقاقی شادتر کند. از آنجایی که انتخاب هدیه مناسب موضوع سخت و مهمی است در اینجا چند پیشنهاد برای ساده تر شدن کار مطرح‌‌ می‌شود:

اگر دوست شما یک خانم است طیف وسیعی از زیور آلات و جواهرآلات را‌‌ می‌توانید برای دوست خود به عنوان کادو در نظر بگیرید. همه‌ی خانم‌‌‌ها علاقه ی زیادی به طلا و زیور آلات دارند، بنابراین با خرید چنین هدیه ای خوشحالی بسیار زیادی را به دوست خود هدیه‌‌ می‌دهید.

اگر دوست شما یک روحیات لطیف و طبع هنرمندانه ای دارد‌‌ می‌توانید زیورآلات دست ساز یا زیورآلات چوبی یا برنجی و یا زیورآلات هنری را به او هدیه دهید که معمولا” شامل ست گردنبند و انگشتر‌‌ می‌باشد.

اگر‌‌ می‌خواهید هدیه‌ای خاص‌تر از زیورآلات طلا به دوست خود بدهید‌‌ می‌توانید سفارش پلاک طلا اسم او را بدهید و با دادن هدیه پلاک طلا اسم حسابی او را غافلگیر کنید. پلاک طلا اسم هدیه مناسبی برای کودکان نیز می باشد.

اگر قصد دارید هدیه‌ای گران قیمت‌تر بخرید‌‌ می‌توانید سراغ جواهرآلات برند رفته و از جواهرآلات برند ALONE یا جواهرات CLIO یک کار مناسب با سلیقه دوست خود خریداری کنید. می توانید مطابق با سلیقه خود جواهرآلات برند را سفارش دهید.

اگر دنبال زیورآلات نقره هستید پیشنهاد ما به شما زیور آلات نقره ایتالیا‌‌ می‌باشد که شامل گردنبند نقره، دستبند و گوشواره و انگشتر است و کارهای بسیار ظریف و زیبایی‌‌ می‌باشند.

اگر دوست شما یک مرد است‌‌ می‌توانید با خرید گردنبند مردانه یا انگشتر مردانه حسابی او را غافلگیر و سوپرایز کنید.

امیدواریم با انجام کارهای بالا‌‌ بتوانید بهترین روز زندگی عزیزان خود را بسازید!!!!

منبع: youhaveacalling.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.