دسته بندی نشده

گردنبند طلا طرح قلب

گردنبند قلب و حلقه
گردنبند طلا طرح قلب

گردنبند طلا طرح قلب

گردنبند طلا طرح قلب صدها سال است که در جواهرفروشی‌ها به فروش می‌رسد و دلیل آن بسیار ساده است; این طرح گردنبند هرگز قدیمی نمی‌شود، زیرا پیام آن جهانی بوده، متعلق به زمان خاصی نیست و تا ابد ادامه دارد. گردنبند طلا طرح قلب بهترین هدیه برای نشان دادن علاقه خود به یک نفر است. در ادامه قصد داریم درمورد این طرح گردنبند و معنای آن برای شما صحبت کنیم، با ما همراه باشید!

گردنبند طلا طرح قلب، اجازه دهید قلبتان صحبت کند!

قلب نماد عشق و شادی است، اهدای گردنبندی به طرح قلب معنایی ویژه خواهد داشت و در عین حال نشان‌دهنده اهمیت آن فرد در زندگی شما است. وقتی یک گردنبند طلا با طرح قلب هدیه می‌دهید شما قطعاً می‌دانید که این قلب طلایی معنای خاصی دارد. قلب به طور کلی نماد عشق، احساسات عمیق یا حداقل علاقه داشتن به یک فرد است.

نماد قلب از گذشته تا به حال همیشه در طراحی جواهرات استفاده شده و هیچ گاه قدیمی نمی‌شود. بسیاری از طراحان جواهر با استفاده از شکل ساده قلب، طرح‌های خلاقانه و شگفت‌انگیزی را برای گردنبند می‌سازند که هم ظاهری جذاب به گردنبند می‌دهد و هم بیانگر احساسات عمیق است. اکثر افراد به ویژه خانم‌ها علاقه زیادی به گردنبند طلا دارند، اما گردنبند طلا طرح قلب جذابیت‌هایی دارد که هیچ کس قادر نیست از آن چشم‌پوشی کند.

گردنبند قلبی شکل

گردنبند قلبی شکل

معنای نماد قلب

طرح قلب یک تصویر سمبلیک است که احساسات عمیق و رومانتیک و عاشقانه را نشان می‌دهد. طرح قلب به عنوان نماد عشق اولین بار در دست‌نوشته‌های فرانسوی قرون وسطی مشاهده شد. از دهه 1800 تا به حال نماد قلب منحصراً به عنوان سمبل عشق رمانتیک شناخته می‌شود.

در متون اساطیری و مذهبی باستانی نیز قلب از اهمیت عرفانی و روحانی برخوردار بوده و استعاره‌ای از مشخصه‌های الهی و عرفانی بوده است. بسیاری از فلاسف و دانشمندان کلاسیک و قرون وسطی از جمله ارسطو قلب را مرکز افکار، منطق و احساس در نظر گرفتند و اغلب قدرت مغز را در برابر عشق ناچیز می‌دانستند.

از نظر فیزیکی نیز قلب انسان خون را به همه نقاط بدن ارسال می‌کند و در واقع هسته وجود انسان است. عشق و احساسات عمیق معمولاً دلیل و معنای اصلی هدیای به طرح قلب به ویژه جواهرات است. وقتی دو نفر می‌خواهند عشق و علاقه خود را به یکدیگر ابراز کنند و به همه دنیا نشان دهند که چه احساسی نسبت به هم دارند اغلب یک گردنبند طرح قلب را انتخاب می‌کنند. البته منظور تنها زوج‌های عاشق نیستند، این دو نفر می‌توانند دو دوست، دو خواهر، مادر و دختر و یا هر دو نفری باشند که رابطه نزدیک و صمیمی با یکدیگر دارند. هرچند که از گذشته تا به حال یکی از طرح‌های کلاسیک، شیک و زیبا گردنبند طلا برای زوج‌های عاشق طرح قلب بوده است.

 گردنبند طلا قلب هدیه ای مناسب

گردنبند طلا طرح قلب یکی از شایع‌ترین انتخاب‌ها برای هدیه روز ولنتاین در سرتاسر جهان است، طرفین از این طریق عشق و علاقه خود را ابراز می‌کنند و به همه دنیا هم آن را نشان می‌دهند. طرح‌های خلاقانه‌ای برای این مدل گردنبند استفاده می‌شود که هر کدام هم معانی خاص خود را دارند.

از جمله طرح‌های محبوب برای گردنبند طرح قلب می‌توان به گردنبند طلا با دو قلب در هم اشاره کرد. برخی از مردم اعتقاد دارند که طرح دو قلب در هم به این معنا است که عشق هرگز تمام نمی‌شود و این چرخه تا ابد ادامه دارد. برخی هم معانی تقریباً مشابهی را برای آن در نظر می‌گیرند که می‌توان به دلبستگی و یا اتحاد تا ابد اشاره کرد. این سمبل نشان‌دهنده اتحاد و کنار هم بودن دو نفر تا پایان عمر است. برای والدین این گردنبند نمادی از عشق کامل و احساسات عمیق نسبت به فرزندشان است.

گردنبند دو قلب

گردنبند دو قلب

یکی دیگر از طرح‌های پرطرفدار برای گردنبند طلا، استفاده از سه قلب است. گردنبند طلا با طرح سه قلب به دلیل معنایی که دارد اغلب برای هدایای نامزدی، عروسی و سالگرد عروسی انتخاب می‌شوند. طرح سه قلب به معنای عشق در گذشته، حال و آینده است. اهدای گردنبند طلا با طرح سه قلب یادآور زمانی است که دو نفر همدیگر را در گذشته ملاقات کرده‌اند، راهی است برای تجلیل از خاطرات مشترک که باعث ازدواج آن‌ها شده است و نشانه امید به سال‌های آینده و پایداری عشقشان است.

گردنبند طرح سه قلب

گردنبند طرح سه قلب

گردنبند طلا طرح قلب یکی از جذاب‌ترین هدایا برای خانم‌ها است و تقریباً هیچ خانمی را در سرتاسر دنیا و به ویژه ایران پیدا نمی‌کنید که از هدیه گرفتن یک گردنبند طلا طرح قلب خوشحال نشود. این نوع ابراز عشق لزوماً مختص زوج‌های عاشق نیست، می‌تواند برای نشان دادن عشق حقیقی فرزند به مادر باشد که نمادی از خودگذشتگی و عشق حقیقی است. هدیه دادن یک گردنبند طلا طرح قلب به مادرتان می‌تواند عشق عمیق شما به ایشان را نشان دهد و احساس بسیار زیبایی را هم ایجاد نماید.

اگر قصد دارید یک هدیه ویژه برای روز تولد مادرتان تهیه کنید، گردنبند طلا طرح قلب یکی از شیک‌ترین و در عین حال احساسی‌ترین هدایا خواهد بود و این خاطره را برای همیشه در ذهن او ثبت خواهید کرد. این گردنبند نشان می‌دهد که قلب شما همیشه به یادش است و او برای شما جایگاه بسیار ویژه‌ای دارد.

 طرح قلب در همه جای جهان نماد عشق و احساس است، تمام باورها، احساسات و عواطف شما در قلبتان متمرکز شده است. گردنبند طلا طرح قلب هدیه‌ای رمانتیک برای کسی است که به او علاقه زیادی دارید و با هدیه دادن آن نشان می‌دهید که او قلب شما را دزدیده است و می‌تواند قلب شما را همه جا همراه داشته باشد.

به طور کلی طرح قلب بهترین نماد برای نشان دادن احساسات بین دو نفر است که عاشق یکدیگر هستند. بیش از این تردید نکنید و یکی از زیباترین مدل‌های گردنبند طلا طرح قلب را برای عشق زندگیتان انتخاب کنید تا احساسات عمیق خود را به وی نشان دهید. کوچک یا بزرگ بودن آن فرقی ندارد مهم طرح قلبی است که روی این گردنبند طلا قرار گرفته و خود گویای همه چیز است.

منابع: diamond-jewelry-pedia – stellarjewelry

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *