هدیه, ولنتاین

چگونه بودن کنار هم را قدر بدانیم؟

Do not forget to buy a special gift for appreciation

 

Do not forget to buy a special gift for appreciation

از خریدن هدیه خاص برای قدردانی نباید فراموش نکنید

شروع یک رابطه کار سختی نیست اما ادامه دادن آن دشوار است، این جمله را دست کم یک مرتبه در زندگی خود شنیده‌ایم اما شاید چندان به معنی و مفهموم آن توجهی نمی‌کنیم. در واقع در یک رابطه نه هر روز بلکه هر لحظه باید از خودمان بپریسم:

آیا ما در روابط خود قدردانی می‌کنیم؟

آیا به یکدیگر متعهد هستیم؟

آیا می دانیم چه چیزهایی عشقمان را خوشحال می‌کند؟

آخرین باری که با یک کادو فانتزی او را خوشحال کردیم، چه زمانی بود؟

پاسخ دادن به این سوال‌ها اهمیت زیادی دارد به خصوص اگر تمایل دارید هر روز عشق را بهتر از روز اول شروع آن تجربه کنید. اغلب ما یادمان می‌رود که با هدیه خاص کوچکی عشق و محبت را دوباره به جریان بیندازیم و از عزیزانمان قدردانی کنیم. یادمان می‌رود که رابطه‌ها عمرشان مثل گل می‌ماند و اگر از آن مراقبت نکنیم زود پژمرده می‌شود. یادمان می‌رود و وقتی یادمان می‌آید که عشق روز نخست زیر خاکستر دفن شده و باید مدت‌ها برای گرمای دوباره آن تلاش  کنیم. با این مقاله همراه شوید تا به شما بگوئیم چگونه حرارت عشقتان را مثل روز اول نگه دارید؟

اگر فکر می‌کنید قدردانی و مراقب از عشق و علاقه لازم نیست باید بدانید که سخت در اشتباه هستید چون قدردانی یکی از کلیدهای ایجاد روابط سالم است و خبر خوب این است که هرگز برای قدردانی دیر نیست. قدردانی می تواند کمک بزرگ و بالقوه‌ای برای هر رابطه باشد و عشق آتشین و سوزان روزهای نخست را دوباره زنده کند.

گاهی وقتی می‌بینید عشقتان بیش از حد خسته به نظر می‌رسد یا اینکه سرحال نیست با یک کادو فانتزی خوشحالش کنید و اثر فوق العاده آن را تا مدت‌ها ببینید. نگذارید یکنواختی زندگی شما را بی روح کند. باید همواره مثل روزهای نخست آشنایی به دنبال جذب او باشید و رمانتیک رفتار کنید.

چگونه قدردانی کنیم؟

اگر پاسخ این سوال را در یک جمله بخواهید باید بگوئیم که مثل روزهای نخست باشید، همان روزهایی که یک روز با گل سر می‌شد و روز دیگر با یک هدیه خاص اما اگر کمی یادتان رفته یا دنبال روش‌های جدیدی هستید این نکات را فراموش نکنید:

  • تماس گرفتن و توجه کامل به صحبت آنها نخستین نشانه قدردانی است.
  • تشکر کردن یکی دیگر از گام‌هایی است که به شما خیلی کمک می‌کند و خرجی هم ندارد. شما می‌توانید حتی برای آوردن یک چای هم تشکر کنید یا همین حالا گوشی تلفن همراه خود را بردارید و از او تشکر کنید.
  • وقتی می‌دانید کاری داشته اما بخاطر شما قید آن را زده تا یک تفریح دو نفره داشته باشید از او قدردانی کنید.
  • بگذارید بداند که شما چیزهای روزمره و روتین را متوجه می‌شوید پس این نکات را حتما بیان کنید تا متوجه شود که هنوز به او توجه می‌کنید.
  • راستی فراموش نکنید که ویژگی‌های منحصر به فرد شخصیتی‌اش را به او بگوئید.
  • یک رابطه سالم همواره رو به رشد است و هر دو طرف از قدردانی و ابراز عشق خودداری نمی‌کنند.
  • مثل روزهای اول آشنایی رفتن به سینما، تئاتر و حتی خندیدن و سرگرمی و هر فرصتی برای با هم بودن را فراموش نکنید.
  • علاوه بر هدیه خاص که برای مناسبت‌ها تهیه می‌کنید، دادن کادو فانتزی را فراموش نکنید، نیازی هم نیست که حتماً مناسبت خاصی در کار باشد.
  • گاهی بدون مناسبت شامی ترتیب بدهید و این فرصت را فراهم کنید که بدون مناسبت و مقدمه به یکدیگر ابراز علاقه کنید.

اگر خانم شما کارمند است و تمام طول روز را بیرون از خانه کار می‌کند، گاهی برای قدردانی پیش از او به خانه بروید و سفره زیبایی بیاندازید و شام درست کنید. وقتی او کلید را در قفل در بچرخاند و با این صحنه روبرو شود، هرگز نمی‌تواند این قدردانی شما را فراموش کند.

قدردانی کردن نه تنها حال خوبی برای عشق زندگیمان ایجاد می‌کند بلکه ذابطه را نیز مستحکم‌تر می‌کند و حتی برای خودتان نیز حال خوبی فراهم می‌سازد.

Do not forget to buy a special gift for appreciation

از خریدن هدیه خاص برای قدردانی نباید فراموش نکنید

 

از خریدن هدیه خاص برای قدردانی غافل نشوید

حالا اگر قرار است خانم خود را شگفت زده کنید، دست به کار شوید و از یک فروشگاه اینترنتی جواهرات، برای او یک کادو فانتزی پیدا کنید. فرقی نمی‌کند؛ تصور نکنید که قدردانی تنها مخصوص خانم‌ها است، بلکه باید از آقایان نیز برای وقتی که می‌گذارند و فشار بیرون از خانه را برای امرار معاش تحمل می‌کنند نیز قدردانی کنید. به این منظور نیز می‌توانید فروشگاه اینترنتی جواهرات مراجعه کرده و یک هدیه خاص برای او انتخاب کنید. اینکه می گوئیم فروشگاه اینترنتی جواهرات به این دلیل است که در این فروشگاه‌ها تنوع محصول بالا است و در وقت و پول شما نیز صرفه‌جویی بیشتری می‌شود ضمن اینکه اگر خواستید معمولا هر فروشگاه اینترنتی جواهرات، مهلت زمانی برای تعویض کالای خریداری شده دارد.

برای قدردانی و ابراز عشق هیچوقت دیر نیست فقط کافی است تصمیم بگیرید و کمی در رفتار خود ملاحظه کنید و این نکات کوچک را به خاطر بسپارید تا بسیاری از مشکلات حل شود حتی اگر مشکل خاصی ندارید برای بهتر بودن حال خودتان قدردانی کنید تا معجزه این کار را ببینید.

برای قدردانی حتی می‌توانید ترتیب یک سفر دو نفره را بدهید یا حتی با دوستانتان دور هم جمع شوید البته حواستان باشد که اگر می‌خواهید از دوست دختر یا خانم خود قدردانی کنید، این دورهمی برای او زحمت و کار اضافی نتراشد یا به قولی به نام او و به کام دیگری نشود.

ساده‌ترین روش که معمولا همه را خوشحال می‌کند، گرفتن یک هدیه خاص است و این هدیه می‌تواند یک گردنبند طلا، یک پلاک با اسم یا هر چیزی شبیه به این باشد فقط مطمئن باشید که سلیقه طرف مقابل خود را در خرید مد نظر قرار داده باشید. اگر خرید طلا برای شما مقدور نیست، می‌توانید یک کادو فانتزی تهیه کنید و برای این منظور به شما پیشنهاد می‌کنیم که یک فروشگاه اینترنتی جواهرات را انتخاب کنید تا ضمن راحتی و آسایش در خرید، از خدمات پس ا فروش آن نیز مطمئن باشید و نسبت به تحویل آن دغدغه خاطر نداشته باشید.

آخرین توصیه این است که قدردانی کردن به شیوه کلامی و رفتاری را فراموش نکنید و به خاطر داشته باشید که تنها خریدن یک هدیه خاص کافی نبوده و عشق زندگی شما نیاز به توجه دائمی دارد.

 

منابع: : www.unimedliving.com – jamesmsama.com

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *