استایل

سالگرد ازدواج رویایی خود را اینگونه جشن بگیرید

Dreamy Wedding Anniversary
Dreamy Wedding Anniversary

سالگرد ازدواج رویایی

اولین سالگرد ازدواج خود را به یاد می آورید؟ سالگرد های بعدی را چطور؟ آخرین سالگرد ازدواجی که با همسرتان جشن گرفتید، چه زمانی بوده؟

ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که جشن گرفتن سالگرد ازدواج برایتان اهمیت دارد، یا جزو افرادی باشید که اهمیت چندانی به این روز در رابطه خود  نمی‌دهید و حتی آن را فراموش می‌کنید! اگر در دسته آخر قرار می‌گیرید بهتر است در دیدگاه خود تجدید نظر کنید و با بیشتر جدی گرفتن سالگرد ازدواج خود، معجزه آن را در زندگی خود ببینید. برای متقاعد کردن شما و این که بپذیرید اهیمت بیشتری برای سالگرد ازدواج خود قائل شوید، سه دلیل مهم داریم.

  • یادآوری خاطرات روز ازدواج
  • ارزیابی کیفیت رابطه همسران
  • قدردانی و شکرگزاری حضور همسرتان در زندگی شما
  • ترتیب دادن پیک‌نیک دو نفره
  • برگزاری یک مراسم ماساژ رمانتیک
  • پیدا کردن یک سرگرمی مشترک، سرگرم کننده و مفرح
  • انتخاب هدیه‌های خاص مثل پلاک اسم طلا
  • بازسازی یک خاطره برجسته در رابطه شما

√یادآوری خاطرات روز ازدواج

اول اینکه، جشن گرفتن سالگرد ازدواج، ایده‌‌‌ی خوبی ایست برای یاد آوردی خاطرات زیبا، جالب و به یاد ماندنی آن روز برای شما و همسرتان. با این ایده، می‌توانید احساساتی که در این روز خاص داشتید برای یکدیگر زنده کنید، از نگرانی‌ها، احساس خوشبختی، ترس و استرسی که داشتید با یکدیگر صحبت کنید و با یادآوری این احساسات جالب، روز خود را بسازید.

√ارزیابی کیفیت رابطه همسران

دلیل دومی که شما را متقاعد می‌کند سالگرد ازدواج‌تان را جشن بگیرید این است که فرصتی برای شما فراهم می‌آورد تا کیفیت رابطه‌تان را ارزیابی کنید. می‌توانید سالروز ازدواج خود را هر ساله، برای بررسی و ارزیابی کیفیت رابطه‌ی خود انتخاب کنید. مواردی را که مانع رسیدن شما به خوشبختی می‌شود را با یکدیگر شناسایی کنید و سعی کنید آن‌ها را حذف کنید و برعکس، نقاط قوت خود را تقویت کنید. هر سال در سالگرد ازدواج خود، اهدافی را با همسرخود مشخص کنید و برای یک سال آینده رابطه‌تان برنامه ریزی کنید.

√قدردانی و شکرگزاری حضور همسرتان در زندگی شما

در نهایت و به عنوان سومین دلیل، در سالگرد ازدواج خود این فرصت را دارید تا رابطه‌ی خود را جشن بگیرید. داشتن یک همسر خوب، هدیه‌ی زندگی به شماست، پس در این روز خاص شکرگزار آن باشید و از او برای حضورش در زندگی شما قدردانی کنید. پلاک اسم طلا، جواهرآلات برند، انگشتر، زیورآلات مدرن، زیورآلات شیک، زیورآلات دست ساز به عنوان هدیه‌ی قدردانی مناسب هستند.

با یک جست و جوی ساده در سایت‌های اینترنتی، هزاران هزار ایده عاشقانه و خاص پیدا می‌کنید که هر کدام می‌تواند یک روز به یاد ماندنی برای شما و همسرتان در خاطره‌ها ثبت کند. همیشه لازم نیست هزینه‌‌ی زیادی برای برپاکردن یک جشن مفصل و مجلل داشته‌باشید، گاهی با یده‌هایی کوچک، اما خاص می‌توانید یک خاطره خوش برای خودتان  همسرتان رقم بزنید. در ادامه‌ی این مطلب چند ایده خاص و هیجان‌انگیز برای یک جشن رویایی به مناسبت سالگرد ازدواج شما ارائه می‌دهیم.

√ترتیب دادن یک پیک‌نیک دو نفره

اگر سالگرد ازدواج شما در یک فصل با آب و هوای معتدل و مناسب است، یک صبحانه دونفره در منظره‌ی طلوع خورشید، یک ناهار مورد علاقه‌ی همسر در دامن طبیعت، یا یک عصرانه ساده را به ماندن در خانه ترجیح دهید. خوراکی‌های مورد علاقه هر دوی شما، در یک مکان رمانتیک یا خاطره‌انگیز می‌تواند برای ارتباط عاطفی شما و همسر فوق‌العاده عمل کند. در صورتی که سالگرد ازدواج شما در فصل زمستان است و امکان و شرایط رفتن به پیک‌نیک وجود ندارد، فضایی رمانتیک و دلشنین در خانه فراهم کنید و برای یک وعده غذایی عاشقانه زمانی را با هم سپری کنید. به این فکر کنید که در زمستان، مجبور به رانندگی برای رفتن به پیک‌نیک دور از خانه نیستید!

می‌توانید پلاک اسم طلا، جواهرآلات برند، انگشتر، زیورآلات مدرن، زیورآلات شیک، زیورآلات دست ساز که هدیه‌ی خاص شماست، بعد از پیک نیک به او تقدیم کنید.

√برگزاری یک مراسم ماساژ رمانتیک

با تبدیل اتاق خواب خود به یک سالن ماساژ ساده، می‌توانید از سالگرد رویایی ازدواج خود لذت ببرید. تنظیم کردن نور اتاق خواب، ایجاد محیطی آرام، روشن کردن چند شمع، صدای یک موسیقی ملایم و یک دوش آب گرم به شما در خلق یک فضای عاشقانه و خاص کمک می‌کند. در ضمن روغن‌های ماساژ طبیعی و خوشبو را فراموش نکنید!

√پیدا کردن یک سرگرمی مشترک، سرگرم کننده و مفرح

گذراندن یک روز خاص در کنار همسر، به شما این امکان را می‌دهد که از لحظه‌های خود برای بیشتر خوش گذراندن استفاده کنید. رفتن به سینما و انتخاب یک فیلم خوب، دیدن یک نمایش کمدی یا تئاتر جالب و عاشقانه، پیاده روی در دل طبیعت، یک بازی هیجان‌انگیز دو نفره یا یک فعالیت مشترک مانند پختن یک غذای جدید یا کیک خوش طعم و زیبا به مناسب سالگرد ازدواج‌تان، می‌تواند روز شما را به یک روز به یادماندنی و خاطره انگیز تبدیل کند. گرفتن عمس‌های دونفره، عاشقانه و خاص را فراموش نکنید که سال‌های بعد شما را به یاد این روز خاطره‌‌انگیز میاندازد.

Celebrating a wedding anniversary

بازسازی یک خاطره برجسته

√انتخاب هدیه‌های خاص مثل پلاک اسم طلا

بهترین کادو برای سالگرد ازدواج، یک هدیه خاص است که شما با وسواس و دقت زیاد، برای تهیه آن وقت گذاشته باشید، تکراری نباشد، جذاب باشد و جنبه یادگاری داشته باشد تا کاربرد. این که همسر شما به چه چیزی نیاز دارد هم می‌تواند راهنمای شما در انتهاب کادو برای سالگرد ازدواج باشد. از هدیه دادن کادوهای تکراری دست بکشید و در انتخاب هدیه سالگرد ازدواج کمی خلاقیت از خود به خرج دهید. یک انگشتر، زنجیر طلا، پلاک اسم طلا، جواهرآلات برند، زیورآلات مدرن و شیک یا زیورآلات دستی نیز از جمله هدایای خاص به مناسب این روز مهم هستند. البته، در کنار این هدیه خاص، دسته گلی از گل‌های محبوب و خوشبویی که همسرتان را خوشحال می‌کند، غیر قابل چشم پوشی است.

√بازسازی یک خاطره برجسته در رابطه شما

اولین قرار آشنایی خود با همسرتان را به یاد می‌آورید؟ اگر هنوز هم از یادآوری آن احساس خوشحالی می‌کنید، چرا پس سعی نکنید آن را دوباره خلق کنید؟ پیاده روی در اولین خیابان محل دیدار شما، اولین ستوران دونفره‌ای که با رفتیدو غیره هر کدام می‌تواند ایده‌ای برای خلق یک روز فوق العاده دیگر برای رابطه‌ی شما باشد، چون اولین بارها همیشه در ذهن ماندنی و پررنگ هستند و بنابران می‌توانید اولین‌های خود را در رابطه‌تان بازسازی کنید و عشق و شور زمان قدیم و گذشته را به رابطه‌تان بازگردانید.

بنابراین، حالا که متوجه اهمیت این روز شدید، نباید این موقعیت طلایی و این فرصت استثنایی برای نشان دادن علاقه، حس قدردانی، محبت و تمام احساس‌های خوب به همسرتان را از دست بدهید. اما اینکه چطور این روز خاطره انگیز و مهم را جشن بگیرید هم موضوع مهم دیگری است که باید به آن فکر کنید و اقدام کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *