استایل

چگونه بهترین روز زندگی یک فرد را بسازیم؟

Best Day with Friends
Best Day with Friends

بهترین روز با دوستان

حداقل تا زمانی که همه چیز مطابق میل ما پیش‌‌ می‌رود زندگی یک ماجراجویی شگفت انگیز و فوق العاده است. همه ی ما روزهای خوب و روزهای بد را در زندگی خود داریم و این فقط بخشی از تجربه ما به عنوان انسان است. گاهی اوقات ما ملزم به انجام کاری هستیم که نمی خواهیم انجام دهیم، یا باید یک انتقال دشوار از یک مرحله از زندگی به مرحله دیگری داشته باشیم. هنگامی که زندگی برایمان سخت‌‌ می‌شود لذت بردن و دیدن زیبایی‌‌‌های اطرافمان برایمان آسان نخواهد بود.

اما با وجود تمام مشکلات زندگی شما‌‌ می‌توانید هیجان زده و آماده برای بیدار شدن در روز بعد و یک شروع جدید باشید. با یادگیری  و یافتن شادی زندگی در کنترل ماست. ما مجبور نیستیم بنشینیم، منتظر باشیم و امیدوار باشیم که روزی زندگی ما بهتر شود. در این مطلب قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چگونه بهترین روز زندگی یک فرد را بسازیم؟

“در قلب خود بنویسید که هر روز بهترین روز سال است.” –  رالف والدو امرسون

ما‌‌ می‌توانیم تصمیمات مختلفی بگیریم و دیدگاه خود را تغییر دهیم. هنگامی که تلاش داریم روز خوبی برای خود داشته باشیم با کارهایی مانند یک شروع خوب، ایجاد نکات مثبت در ذهن، قدردانی، خلاقیت، توجه به کودک درون، یادگیری، صرف وقت با افرادی که دوستشان داریم، پاداش دادن به تلاش‌‌‌های خود و خالی کردن ذهنمان از افکار منفی‌‌ می‌توانیم این کار را انجام دهیم. اما زمانی که‌‌ می‌خواهیم این کار را برای فرد دیگری انجام دهیم یا به عبارتی بهترین روز زندگی او را بسازیم چه کار باید بکنیم؟

چند پیشنهاد برای ساختن یک روز خوب برای عزیزانمان

خوشحال کردن او

یکی از کارهایی که‌‌ می‌توان انجام داد فرستادن یک پیام زیبا و صبح بخیر برای دوستمان است. پیام ما‌‌ می‌تواند حاوی احساسات ما باشد از قبیل “خورشید در آسمان روشن‌‌ می‌شود و روز من با آرزوی من برای تو شروع‌‌ می‌شود. روز خوبی داشته باشی عزیزم” و ………… بهتر است این پیام در ابتدای صبح و با شروع روز جدید ارسال شود.

زمان گذاشتن

یکی دیگر از کارهایی که‌‌ می‌توانیم برای ساختن روز خوب برای عزیزانمان انجام دهیم اختصاص دادن زمان برای آنهاست. همه ما در زندگی روزمره خود مشغله‌‌‌های زیادی داریم و شاید واقعا فرصت اضافه ای نداشته باشیم. اما سپری کردن زمان با دوستانمان در نیمه‌‌‌های روز یا پایان روز نشانگر این موضوع خواهد بود که هب دوستمان علاقه داریم و برایمان اهمیت دارد.

گوش کردن

یکی از مهارتهای ارتباطات بین فردی هنر گوش کردن است. این که سعی کنیم در ارتباطمان شنونده خوبی باشیم و با دقت به حرف‌‌‌های طرف مقابلمان گوش دهیم نشان دهنده اهمیت طرف مقابل برای ماست و این احساس را در فرد ایجاد‌‌ می‌کند که‌‌ می‌تواند هنگتم نیاز به هم صحبت روی ما حساب کند. هنر گوش دادن‌‌ می‌تواند مهارت همدلی افراد را نیز بالا ببرد.

قدردانی

از دوست خود بایت لطف‌‌‌هایی که در حق شما داشته است و کارهایی که برای شما انجام داده است قدردانی کنید. قدردانی از کارهایی که ما برای دیگران انجام‌‌ می‌دهیم این حس را ایجاد‌‌ می‌کند که ما برای آنها مهم هستیم و رفتارهای خوب ما دیده‌‌ می‌شوند. در نتیجه تمایل به تکرار رفتار در فرد بیشتر‌‌ می‌شود.

کمک کردن

اگر دوست شما در شرایط بدی قرار دارد به او کمک کنید تا بتواند وضعیت خود را بهبود بخشد. اگر نیاز به صحبت کردن دارد به حرف‌‌‌هایش گوش دهید. اگر او خیلی ناراحت است و نیاز به همدلی بیشتری دارد او را در آغوش بگیرید و به احساس او احترام بگذارید.

درست کردن غذا یا کیک مورد علاقه او

پختن غذا یا کیک یک راه خوب برای خوشحال کردن دوست شماست که هرگز تکراری و قدیمی نمی شود. آماده کردن غذا یا کیک مورد علاقه او قطعا دوستتان را خوشحال‌‌ می‌کند و قدردانی او را نسبت به شما افزایش‌‌ می‌دهد.

To receive a gift

هدیه گرفتن

هدیه گرفتن

هدیه خریدن یا گرفتن یکی از راه‌‌‌های ابراز علاقه انسان‌‌‌ها به همدیگر‌‌ می‌باشد. هدیه‌‌‌ها شامل طیف گسترده ای از کالاها‌‌ می‌شوند که بنابر سلیقه دوست خود‌‌ می‌توانید برایش هدیه مناسب را انتخاب کنید. سعی کنید هدیه ای انتخاب کنید که برای دوستتان  مناسب است. هرچه فکر بیشتری روی انتخاب هدیه بگذارید انرژی مثبت بیشتری به دوستتان انتقال‌‌ می‌دهید. سعی کنید چیزی بگیرید که دوست شما واقعا دوست دارد یا به آن نیاز دارد. هر چند دادن هدیه به دوست تان در مناسبت‌‌‌هایی مثل تولد و یا اعیاد بسیار اثر مثبتی دارد ولی گاهی اوقات هیچ چیز نمی تواند یک فرد را از دریافت یک هدیه بی مناسبت و اتقاقی شادتر کند. از آنجایی که انتخاب هدیه مناسب موضوع سخت و مهمی است در اینجا چند پیشنهاد برای ساده تر شدن کار مطرح‌‌ می‌شود:

اگر دوست شما یک خانم است طیف وسیعی از زیور آلات و جواهرآلات را‌‌ می‌توانید برای دوست خود به عنوان کادو در نظر بگیرید. همه‌ی خانم‌‌‌ها علاقه ی زیادی به طلا و زیور آلات دارند، بنابراین با خرید چنین هدیه ای خوشحالی بسیار زیادی را به دوست خود هدیه‌‌ می‌دهید.

اگر دوست شما یک روحیات لطیف و طبع هنرمندانه ای دارد‌‌ می‌توانید زیورآلات دست ساز یا زیورآلات چوبی یا برنجی را به او هدیه دهید که معمولا” شامل ست گردنبند و انگشتر‌‌ می‌باشد.

اگر‌‌ می‌خواهید هدیه‌ای خاص‌تر از زیورآلات طلا به دوست خود بدهید‌‌ می‌توانید سفارش پلاک طلا اسم او را بدهید و با دادن هدیه پلاک طلا اسم حسابی او را غافلگیر کنید. پلاک طلا اسم هدیه مناسبی برای کودکان نیز می باشد.

اگر قصد دارید هدیه‌ای گران قیمت‌تر بخرید‌‌ می‌توانید سراغ جواهرآلات برند رفته و از جواهرآلات برند ALONE یا جواهرات CLIO یک کار مناسب با سلیقه دوست خود خریداری کنید. می توانید مطابق با سلیقه خود جواهرآلات برند را سفارش دهید.

اگر دنبال زیورآلات نقره هستید پیشنهاد ما به شما زیور آلات نقره ایتالیا‌‌ می‌باشد که شامل گردنبند نقره، دستبند و گوشواره و انگشتر است و کارهای بسیار ظریف و زیبایی‌‌ می‌باشند.

اگر دوست شما یک مرد است‌‌ می‌توانید با خرید گردنبند مردانه یا انگشتر مردانه حسابی او را غافلگیر و سوپرایز کنید.

امیدواریم با انجام کارهای بالا‌‌ بتوانید بهترین روز زندگی عزیزان خود را بسازید!!!!

منبع: youhaveacalling.com

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *