ولنتاین

ولنتاین امسال را دست کم نگیرید!

valentine gift
valentine gift

هدیه ولنتاین

به ولنتاین امسال، روز عشق و عشق‌ورزی نزدیک می‌شویم. مناسبت‌های این چنینی، یادآور این جمله است که عشق‌ورزی به کسی که دوستش داری را فراموش نکن. بنابراین، اگر عشق یا شریکی در زندگی خود دارید، این مسئولیت شما است که ولنتاین 2019 را به یک روز خاطره‌انگیز، عاشقانه و به‌یادماندنی برای یکدیگر تبدیل کنید. عشق و شریک زندگیتان ممکن است که در ولنتاین 2019 از شما انتظار یک هدیه ولنتاین خاص داشته باشد. پس از هم‌اکنون به فکر تدارک خلق روزی به یادماندنی و خرید هدیه‌ای رمانتیک باشید.

برای اینکه روز شاد و خاصی برای یکدیگر خلق کنید بهتر است انتظارات دیگری را برآورده کنید. شما می‌توانید این کار را با فکر کردن به هدیه‌هایی که او دوست دارد دریافت کند انجام دهید. یک هدیه ولنتاین رمانتیک از جمله بهترین چیزهایی است که می‌توانید به شریک خود بدهید تا احساس خاص بودن بکند. این هدیه باید آنقدر منحصربه فرد باشد که در خاطرات خوش زندگی او ثبت شود.

بنابراین، اگر می‌خواهید که ولنتاین امسال به عشق و شریک زندگی خود یک هدیه بسیار رمانتیک بدهید ما پیشنهاد می‌کنیم که خرید طلا و جواهرات را مدنظر قرار دهید. یک نکته بسیار عالی و مهم درباره هدیه دادن طلا و جواهرات، تنوع زیاد و قابلیت تغییر آن‌ها است. افزون بر آن، هر دختری در جهان عاشق طلا و جواهر است. یک قطعه طلا و جواهر برای او فوق‌العاده و فراموش نشدنی خواهد بود. این جواهرات شامل انگشترهای ساخته شده از فلزات گرانبها، انواع گردنبند، دستبند و گوشواره هستند. اگر روی طلا و جواهر نام شما و عشقتان حک شده باشد می‌تواند جلوه بیشتری پیدا کند.

بنابراین، اگر می‌خواهید که ولنتاین امسال خود را به بهترین روز سال برای خود و عشقتان تبدیل کنید، شاید لازم است که چند پیشنهاد هدیه‌ برای ولنتاین 2019 که برای شما آماده کرده‌ایم را  دنبال کنید.

دستبند فیروزه زنانه و مردانه

Turquoise ring

دستبند فیروزه

اگر هر دستبندی از هر شکل و اندازه‌ای برای عشق و شریک زندگی‌تان هدیه بگیرید ممکن است از شما سپاسگزار باشد اما یک دستبند فیروزه زیبا و ساده، یک دستبند زنانه عالی، رمانتیک و متفاوت برای دادن هدیه ولنتاین است. طیف رنگی سنگ فیروزه از آبی روشن شروع شده و به سبز تیره ختم می‌شود. هرچه رنگ آن به آبی پر رنگ نزدیک‌تر شود، کیفیت بالاتری داشته و هرچه رنگ آن به سبز متمایل شود از کیفیت آن کاسته می‌شود. بنابراین، هنگام خرید آن دقت داشته باشید. در دست داشتن دستبند فیروزه به دلیل خواص زیادی که دارد بسیار توصیه شده است. از این رو، بسیاری علاقه‌مندند که حداقل یک دستبند نقره یا طلای فیروزه داشته باشند.

به این منظور، می‌توانید از خرید گردنبندهای معمولی به عنوان هدیه دست بردارید و ولنتاین امسال، یک گردنبند خاص و متفاوت فیروزه‌ای برای او بخرید.  او را با یک گردنبند فیروزه با آویز طلای ریز در شکل عشق زیباتر کنید. شما می‌توانید یک دستبند و یا گردنبند فیروزه نقره، طلا و یا از جنس سنگ‌های قیمتی بخرید.

Agate ring

گردنبند عقیق

همان‌طور که می‌دانید، انواع دستبند و گردنبند فیروزه زنانه در شکل‌ها و طرح‌های مختلف ساخته شده و وجود دارد. بسیاری از زنان به طلا علاقه‌ای ندارند اما دوست دارند  فیروزه و عقیق شیک و زیبایی در دست داشته باشند. بنابراین، آقایان نیز می‌توانند برای عشق و شریک زندگیشان چنین هدیه‌ ولنتاین خاص  و زیبایی را بخرند. قطعا خانم ها از داشتن یگ گردنبند فیروزه منحصربه فرد لذت خواهد برد و طرحی پیدا کنید که او تا سال‌ها عاشق پوشیدن آن باشد.

گردنبند عقیق زنانه و مردانه

opal neckalce

گردنبند عقیق

عقیق، یک سنگ جواهر بسیار مقرون‌به‌صرفه، بادوام و قابل‌تراش است. همچنین، گردنبند عقیق طیف گسترده‌ای از گردنبند‌های عقیق زنانه گل‌مانند تا گردنبندهای عقیق زنانه گنبدی‌شکل و مدل‌های متفاوت دیگر زنانه را در بر می‌گیرد. انواع گردنبندهای عقیق در رنگ‌های مختلف مثل سبز، قرمز، سیاه، و مدل‌های گردنبند عقیق حک شده. آویزهای عقیق از دوران باستان پوشیده شده و هنوز هم توسط دوست‌داران جواهرات و همچنین توسط سلبریتی‌هایی که روی فرش قرمز سخن می‌رانند پوشیده می‌شود.

گردنبندهای عقیق را همه می‌توانند بپوشند. این گردنبندها در سراسر جهان، از غرب تا شرق و به خاطر مد و یا به دلیل خواص مفیدی که دارند پوشیده می‌شوند. علاوه‌ براین، پیامبر و امامان نیز استفاده از چنین آویزهایی را به دلیل خواص مفید زیادی که دارند بسیار توصیه کرده‌اند.

طرح‌های گردنبند عقیق متنوع هستند. از آنجایی که سنگ‌های عقیق بسیار انعطاف‌پذیر هستند تقریبا هر مدل گردنبندی را می‌توان از آن ساخت. عقیق طرح‌های مختلفی دارد. با استفاده از سنگ‌های عقیق کوچک و قابل تراش، ‌آویزهای خوشه‌ای عقیق زیبا از جمله طرح‌های فانتزی گل‌مانند را می‌توان ساخت. علاوه بر این، هر دو سنگ‌های عقیق کوچک یا بزرگ را می‌توان به گردنبندهای کوکتل مقرون‌به‌صرفه تبدیل کرد,

اگر عشق و شریک زندگی‌تان چنین گردنبندی را ندارد به احتمال زیاد، آویز عقیق زنانه یک هدیه ولنتاین شیک و متفاوتی برای او خواهد بود. پس می‌توان خرید چنین هدیه‌ای را در لیست اولویت‌های خود قرار دهید.

دستبند چرم زنانه و مردانه

Leather bracelet

دستبند چرم

اگر مرد و شریک زندگیتان هم جزو آن دسته از افرادی است که اهل مد و به روز است و به زیورآلات مردانه نیز علاقه‌مند است در نتیجه، از بهترین زیورآلات مردانه‌ای که می‌توان به او برای روز ولنتاین هدیه کرد یک دستبند چرم دست‌دوز زیبا مطابق با سلیقه او خواهد بود.

دستبندهای چرم مردانه از انواع مواد، در رنگ و مدل‌های مختلف ساخته می‌شود. به شخصیت او  و مدل پوشش او قبل از خرید دستبند چرم فکر کنید. به عنوان مثال، اگر مرد زندگی شما اغلب اوقات شلوار جین و تی‌شرت می‌پوشد، شماید بهتر است یک دستبند تمام چرم برای او بخرید.

دستبندهای تمام چرم نیز از چرم بافته شده ساخته می‌شوند که با شلوار جین تیره و یک جفت کفش مناسب عالی به نظر می‌رسند. علاوه بر این، دستبند تمام چرم را می‌توان با انگشتر و دیگر زیورآلات به راحتی ست کرد.

اما اگر او بیشتر روز را با مشتریان سر می‌کند و از آن دسته افرادی است که اغلب اوقات کت و شلوار می‌پوشد، یک دستبند چرم نقره استرلینگ بهترین انتخاب است. در بین دستبندهای چرم مردانه، دستبند چرم نقره استرلینگ بهترین گزینه برای هدیه ولنتاین به شریک زندگی و عشقتان است. انواع دیگر دستبند ساخته شده از سنگ‌های قیمتی طبیعی مثل سنگ فیروزه و عقیق نیز وجود دارند که می‌توان به عنوان هدیه ولنتاین خرید تا با انگشتر عقیق و فیروزه خود ست کنند.

اکثر زنان به زیورآلات علاقه دارند و یک دستبند چرم نقره شیک زنانه و زیبا هم یکی از آن‌ها است. اگرچه بسیاری از خانم‌ها از گرفتن چنین هدیه‌ای خوشحال می‌شوند ولی دسته دیگری از خانم‌ها هستند که بیش از هرچیزی و از بین انواع چیزهای دنیا تنها به طلا علاقه دارند و ترجیح می‌دهند دستبند، گوشواره یا گردنبندی هم که برای آن‌ها می‌خرید از جنس طلا باشد. در این صورت، بهترین راه خوشحال کردن او در روز عشق و ولنتاین امسال، خرید یک دستبند طلا یا گردنبند طلا است. گردنبند و دسبتند طلا هدیه‌ای عالی برای دختران است به خصوص اگر مدت زیادی باشد که عشق و شریک زندگیتان را ندیده‌ باشید. دستبند و گردنبند طلا در انواع قیمت‌ها و مدل‌ها موجود بوده که پیدا کردن خرید چیزی که او دوست دارد را برای مردان راحت کرده است. فقط کافی است کمی با سلیقه او آشنا باشید. بنابراین، اگر پول کافی دارید و می‌توانید هدیه‌ای گران‌قیمت و باارزش بخرید، پس بهتر است سری به گالری‌های طلا و جواهرات بزنید و یک دستبند طلا یا گردنبند طلا منحصر به فرد بخرید.  از آنجایی که ولنتاین روز عشق است می‌توانید با خرید یک گردنبند با آویز قلبی‌شکل یا آویز LOVE که بیانگر عشق است احساس خود را ابراز کنید  یا می‌توانید یک گردنبند طلا که اسم او و شما روی آن حک شده است را برای او خریداری کنید.

به هر حال، هر روز به ولنتاین 2019 نزدیک‌تر می‌شویم. به خاطر داشته باشید قبل از خرید یک هدیه ولنتاین، سلیقه او و شاید حتی چیزی که او نیاز دارد را باید در نظر بگیرید. همچنین، در عین حال که بعضی خانم‌ها همیشه دوست دارند طلا و جواهرات گران‌قیمت دریافت کنند، برخی دیگر دوست دارند تنوع و خلاقیت در انتخاب هدیه‌ای متفاوت را از عشق و شریک زندگیشان ببینند. بنابراین، شاید اینبار، انتخاب یک انگشتر فیروزه یا یک دستبند چرم شیک و متفاوت برای آن‌ها جذابتر از خرید طلا باشد چرا که زنان دوست هدیه‌های متفاوتی، نه فقط هر سال یک نوع هدیه تکراری را دریافت کنند.

ولتناین امسال هم روزی و مناسبتی برای برای عشق ورزیدن است. اگرچه این مناسبت‌ها فرصتی عالی برای ابراز عشق و علاقه است و راهی است که می‌توانید به او بگویید چقدر برای او ارزش قائل هستید اما باید به خاطر بسپارید که این هدیه‌ها و این مناسبت‌ها، تنها روزهای سال برای ابراز عشق و عشق‌ورزی نیست و نه‌تنها در روز ولنتاین، بلکه در تمام روزهای سال باید تلاش کنید که یک روز عاشقانه و رمانتیک خلق کنید. خرید چنین هدیه‌هایی فقط مختص روز تولد، سالگرد ازدواج و ولنتاین و مناسبت‌هایی از این دست نیست.

هر روز از زندگی شما می‌تواند روز عشق باشد و می‌توان در هر روز از سال برای ابراز عشق به کسی که دوستش دارید چنین هدیه‌هایی خرید و بهانه‌هایی پیدا کرد. پس بهتر است هر روز از زندگی را غنیمت بشمارید و منتظر مناسبتی نباشید تا عشق خود را ابراز کنید یا هدیه‌ای بخرید.

در نهایت، آیا کسی را دارید که عاشق او هستید و تا کنون آنطور که باید عشق خود را به او نشان ابراز نکرده‌اید؟. پس چرا همین امروز به فکر ابراز عشق نباشید؟ شاید امروز بهترین فرصت برای انجام این کار باشد. همین امروز هم می‌توانید روز عشق خود را خلق کنید و برای خرید هدیه‌ای هرچند کوچک برای بیان احساس خود اقدام کنید.  شما می‌توانید هر روز خود، عشق و شریک زندگیتان را به یک روز ولنتاین تبدیل کنید. کافی است کمی تلاش کنید و برای ابراز عشق خلاقیت به خرج دهید.

منبع: www.gemselect.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *