special gift

کادو خاص

special gift
هدیه خاص

 زندگی یک ماجراجویی شگفت انگیز و فوق العاده است. حداقل تا زمانی که همه چیز مطابق میل ما پیش‌‌ می‌رود این گونه است. همه‌ی ما روزهای خوب و روزهای بد را در زندگی خود داریم و این فقط بخشی از تجربه ما به عنوان انسان است. هنگامی‌که زندگی برایمان سخت‌‌ می‌شود لذت بردن و دیدن زیبایی‌‌‌های اطرافمان برایمان آسان نمی‌باشد. اما با وجود تمام مشکلات زندگی، شما‌‌ می‌توانید هیجان زده و آماده برای بیدار شدن در روز بعد و یک شروع جدید باشید. با یادگیری و یافتن شادی، زندگی در کنترل ماست. ما مجبور نیستیم بنشینیم، منتظر باشیم و امیدوار باشیم که روزی زندگی ما بهتر شود. ما می‌توانیم از طریق روش‌هایی مانند خریدن یک کادو خاص یا هدیه خاص برای خود، روز خوبی را برای خودمان ایجاد کنیم. در این مطلب قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چگونه بهترین روز زندگی خود یا اطرافیانمان را با خرید یک هدیه خاص یا کادو خاص ایجاد کنیم!

یکی از کارهایی که به داشتن یک روز خاص کمک می‌کند ، دریافت یک کادو خاص یا هدیه خاص می‌باشد. کادو گرفتن به ما حس ارزشمندی را القا می‌کند و این که برای دیگران دوست داشتنی هستیم. این کادو خاص می‌تواند از زیورآلات دست ساز یا گردنبند اسم باشد. البته کادو گرفتن و کادو دادن تنها یکی از راه‌ها می‌باشد و ما در ادامه بقیه راه‌ها را نیز بررسی خواهیم کرد.

یکی از کارهایی که به داشتن یک روز خاص کمک می‌کند ، دریافت یک کادو خاص یا هدیه خاص می‌باشد. کادو گرفتن به ما حس ارزشمندی را القا می‌کند و این که برای دیگران دوست داشتنی هستیم. این کادو خاص می‌تواند از زیورآلات دست ساز یا گردنبند اسم باشد.

ما‌‌ می‌توانیم هنگامی‌که تلاش داریم روز خوبی برای خود داشته باشیم با کارهایی مانند یک شروع خوب، ایجاد نکات مثبت در ذهن، قدردانی، خلاقیت، توجه به کودک درون، یادگیری، صرف وقت با افرادی که دوستشان داریم، پاداش دادن به تلاش‌‌‌های خود و خالی کردن ذهنمان از افکار منفی‌‌ یا گرفتن یک کادو خاص یا هدیه خاص برای خود این کار را انجام دهیم. اما زمانی که‌‌ می‌خواهیم این کار را برای فرد دیگری انجام دهیم یا به عبارتی بهترین روز زندگی او را بسازیم چه کار باید بکنیم؟

چند پیشنهاد برای ساختن یک روز خوب برای عزیزانمان

خوشحال کردن او

یکی از کارهایی که‌‌ می‌توان انجام داد فرستادن یک پیام زیبا و صبح بخیر برای دوستمان است. پیام ما‌‌ می‌تواند حاوی احساسات ما باشد از قبیل “خورشید در آسمان روشن‌‌ می‌شود و روز من با آرزوی من برای تو شروع‌‌ می‌شود. روز خوبی داشته باشی عزیزم” و …..  بهتر است این پیام در ابتدای صبح و با شروع روز جدید ارسال شود. در واقع با این کار یک هدیه خاص و ارزشمند به عزیزان خود می‌دهیم.

هدیه گرفتن

هدیه خریدن یا گرفتن یکی از راه‌‌‌های ابراز علاقه انسان‌‌‌ها به همدیگر‌‌ می‌باشد. هدیه‌‌‌ها شامل طیف گسترده‌ای از کالاها‌‌ می‌شوند که بنابر سلیقه دوست خود‌‌ می‌توانید برای او هدیه خاص یا کادو خاص و مناسبی را انتخاب کنید. هرچه فکر بیشتری روی انتخاب هدیه بگذارید انرژی مثبت بیشتری به دوستتان انتقال‌‌ می‌دهید. سعی کنید چیزی بگیرید که دوست شما واقعا دوست دارد یا به آن نیاز دارد. هر چند دادن هدیه به دوست‌تان در مناسبت‌‌‌هایی مثل هدیه تولد و یا اعیاد بسیار اثر مثبتی دارد ولی گاهی اوقات هیچ چیز نمی‌تواند یک فرد را از دریافت یک هدیه خاص بی‌مناسبت و اتفاقی شادتر کند. از آنجایی که انتخاب هدیه مناسب موضوع سخت و مهمی‌است در اینجا چند پیشنهاد برای ساده‌تر شدن کار مطرح‌‌ می‌شود:

اگر دوست شما یک خانم است طیف وسیعی از زیورآلات دست ساز را می‌توانید برای دوست خود به عنوان کادو در نظر بگیرید. همه‌ی خانم‌‌‌ها علاقه‌ی زیادی به زیورآلات دارند، بنابراین با خرید یک هدیه خاص از زیورآلات دست ساز خوشحالی بسیار زیادی را به دوست خود هدیه می‌دهید. برای اطلاع از آخرین مدل‌های زیورآلات دست ساز می‌توانید با جستجو در فروشگاه‌های اینترنتی با مدل‌ها آشنا شوید.

اگر دوست شما یک روحیات لطیف و طبع هنرمندانه‌ای دارد‌‌ می‌توانید زیورآلات چوبی یا برنجی را به او هدیه دهید که معمولا” شامل ست گردنبند و انگشتر‌‌ می‌باشد.

اگر‌‌ می‌خواهید هدیه‌ای خاص‌تر به دوست خود بدهید‌‌ می‌توانید سفارش گردنبند اسم او را بدهید و با دادن هدیه گردنبند اسم حسابی او را غافلگیر کنید. گردنبند اسم هدیه مناسبی برای کودکان نیز می‌باشد.

اگر دنبال زیورآلات نقره هستید پیشنهاد ما به شما زیور آلات نقره ایتالیا‌‌ می‌باشد که شامل گردنبند نقره، دستبند و گوشواره و انگشتر است و کارهای بسیار ظریف و زیبایی‌‌ می‌باشند.

زمان گذاشتن

یکی دیگر از کارهایی که‌‌ می‌توانیم برای ساختن روز خوب برای عزیزانمان انجام دهیم اختصاص دادن زمان برای آنهاست. همه ما در زندگی روزمره خود مشغله‌‌‌های زیادی داریم و شاید واقعا فرصت اضافه‌ای نداشته باشیم. اما سپری کردن زمان با دوستانمان در نیمه‌‌‌های روز یا پایان روز نشانگر این موضوع خواهد بود که به دوستمان علاقه داریم و برایمان اهمیت دارد. در واقع با این کار ما یک کادو خاص به او می‌دهیم.

قدردانی

قدردانی از کارهایی که ما برای دیگران انجام‌‌ می‌دهیم این حس را ایجاد‌‌ می‌کند که ما برای آنها مهم هستیم و رفتارهای خوب ما دیده‌‌ می‌شوند. در نتیجه تمایل به تکرار رفتار در فرد بیشتر‌‌ می‌شود. قدردانی از عزیزانمان در واقع به منزله یک هدیه خاص یا کادو خاص برای آنها می‌باشد.

receive
کادو گرفتن

امیدواریم با انجام کارهای بالا‌‌ بتوانید بهترین روز زندگی عزیزان خود را بسازید!!!

منبع: www.youhaveacalling.com

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *