رامش طاهریان

رامش طاهریان هستم، متولد ۱۳۵۱ در رشت، کارشناسی ارشد طراحی صنعتی و کارشناسی گرافیک هستم. در زمینه های نقاشی  مجسمه سازی، کالیگرافی، نقوش برجسته دیواری، ساخت مدال های هنری، زیورآلات، مجسمه های پوشیدنی، قلم زنی و حمایت از حیوانات فعالیت دارم و دو دوره در مسابقات خوارزمی داوری کردم. دوره های ساخت مجسمه، قلم زنی و زیورآلات را با اساتیدی همچون: استاد عربعلی شروه، استاد محسن ناصریان، استاد پرویز تناولی، استاد ناصر گیو، خانم مونا پاد و استاد فرشاد ساعی گذرانده‌ام.از سال ۱۳۹۵ برند خودم را بنام راتا داشته ام. در نمایشگاه های گروهی دوسالانه نقاشی موزه هنرهای معاصر تهران، جواهر سازی در فرهنگسرای نیاوران، زیورآلات مفهومی آغا محمد خان دمت گرم در گالری آتبین، نمایشگاه صلح طراحان زیورآلات ایرانی در موزه آبگینه، درگالری علیها، گالری زمرد، گالری یاسمین،گالری لیندا فارل پاریس، گالری ایدیل استانبول و نمایشگاه مد و تکنولوژی، تهران در تالار آینه شرکت داشته ام و در نمایشگاه طراحان زیورآلات ایرانی، اثر دست سازم، به عنوان اثر برگزیده در زمینه ساخت دستی انتخاب شد
Poster
Biography
Video
Products

انگشتر لاوه

انگشتر لاوه از نقره و چوب اکالیپتوس ساخته شده که در سبک خود خلاقانه و بی‌نظیر است. رامش طاهریان در مورد این انگشتر می‌گوید: ” نوازش را در کلام، در صدا و در دستان نوازشگر پدر و مادر می توان یافت و حال، نوازش را در قطعه ای فلز که چوبی را در دلش نهان کرده می توان لمس کرد. “


مشاهده محصول

انگشتر نقره و چوب لاوه
گردنبند نقره آفرت

گردنبند آفرت

زن، گویی مرکز تمام زیبایی‌هاست. انگار خداوند خیلی برای او وقت گذاشته است. زنی که قدرتمند، کامل، خالق و منحصر به فرد است. گردنبند نقره آفرت نشان و نمادی از آفرینش زن است.


مشاهده محصول

انگشتر نیلوفر

نیلوفر پیچک را دیده‌ای، دوستش دارم، چرا؟ خب بالا می رود، هیچ چیزی نا امیدش نمی‌کند، نازک است و ظریف، اما قوی و ممتد، دست بر‌نمیدارد از مسیری که می‌خواهد برود. جملات بالا الهامات طراح از انگشتر نقره نیلوفر است.


مشاهده محصول

انگشتر نقره نیلوفر
گردنبند نقره ژیانا

گردنبند ژیانا

زندگی و حیات، می‌چرخد، می‌رود، مثل رودی در جریان باشیم در زندگی، شکوفه دهیم و هر شکوفه را به رنگی شکوفا کنیم.” این جملات توصیفات طراح از این محصول خاص و مفهومی است.


مشاهده محصول

گردنبند صلح

گردنبند نقره صلح اثری از رامش طاهریان است که نمادی از آرامش و صلحی ابدی است.

رامش درباره الهام طرح می‌گوید: “وقت آن رسیده تا در کنار یکدیگر، زندگی بهتری داشته باشیم.”


مشاهده محصول

گردنبند نقره صلح
گردنبند نقره روژه

گردنبند روژه

الماس بود، شاید هم قطره ای شبنم، در لحظات طلوع خورشید در میان برگ‌های کوچک پیچک بود که می‌خواست لغزان و خیزان، نگاهی به آسمان بیاندازد.


مشاهده محصول

گردنبند پروشه

دانه های ریز برف باریدن گرفته بود، اواسط پاییز بود و همچنان شکوفه‌های کوچک می خواستند باشند و زندگی کنند.


مشاهده محصول

گردنبند نقره پروشه
گردنبند نقره آوات

گردنبند آوات

گردنبند نقره آوات که از سنگ اونیکس هم در آن استفاده شده، ساخته دست رامش طاهریان است.

رامش درباره الهامش از این گردنبند اینگونه می گوید: آرزوها انگار یک شبی، در دل صاحبانان گیر افتاده اند، اما روزی، چیزی، باعث شکوفا شدن همت در دل صاحب
آن آرزو شده و آرزو، تبدیل به واقعیت می گردد.


مشاهده محصول

گردنبند یاشیل

رنگ سبز چمنی را که نور عصرگاه برآن تابیده دیده ای؟ انگار مخملی شده اند، انگار وقتی روی آنها دراز میکشیم بی ورن می شویم و دستمان دارد به آسمان میرسد.


مشاهده محصول

گردنبند برنز یاشیل

گردنبند روژ

گردنبند روژ از جنس برنز ساخته شده است و طرحی جدید و دلنشین دارد.


مشاهده محصول