مشاهده همه 10 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

انگشتر نقره کرشمه

۲۷۵,۰۰۰ تومان
یکی دیگر از محصولاتی که در گالری ژیار به فروش میرسد انگشتر نقره کرشمه می باشد. این محصول در کنار طراحی زیبا و خاصی که دارد به دلیل دست ساز بودن از کیفیت و ظرافت ساخت بالایی برخوردار می باشد.

آویز نقره کرشمه

۲۴۵,۰۰۰ تومان
آویز نقره کرشمه یکی از محصولات گالری ژیار است که در همان روز های ابتدایی عرضه به بازار با واکنش مثبت مخاطبین همراه شد. این آویز زیبا از طرحی خاص بهره برده و ظرافت بی نظیری در طراحی آن بکار رفته است.

آویز نقره دلنواز

۲۷۵,۰۰۰ تومان
دلنواز از سنگ گارنت اتمی و نقره ساخته شده است و از مجموعه " به وقت عاشقی " است.

گوشواره نقره کرشمه

۲۴۰,۰۰۰ تومان
از حمله زیورآلاتی که با استقبال مخاطیان روبرو شده است گوشواره نقره کرشمه می باشد. این محصول در کنار انگشتر و آویز با همین طرح یکی از خاص ترین محصولات گلاری ژیار می باشد.

گوشواره نقره دلنواز

۳,۶۸۰,۰۰۰ تومان
دلنواز از سنگ گارنت اتمی و نقره ساخته شده است و از مجموعه " به وقت عاشقی " است. این گوشواره عضوی از نیم ست نقره دلنواز است.

گردنبند نقره راز

۶۸۰,۰۰۰ تومان
اگر به دنبال هدیه ای مناسب برای خانم ها هستید، گردنبند نقره راز یک انتخاب هوشمندانه محسوب می شود. چراکه این محصول در کنار زیبایی، کیفیت بالایی نیز دارد.

گوشواره پرنده عشق

۲۳۰,۰۰۰ تومان
گوشواره پرنده عشق از نقره و سنگ گارنت اتمی ساخته شده است.

آویز نقره نیمه‌ی دیگر

۲۲۰,۰۰۰ تومان
آویز نقره نیمه‌ی دیگر ازمجموعه «به وقت عاشقی» برگرفته از فرم قلب که نماد عشق و محبت و رنگ قرمز بیانگر هیجان ناشی از احساس عاشقی است. ‌‌

آویز جواهر آگرین

تماس بگیرید
آگرين به معناي آتشين، آذرين (در كردي) و كنايه از آدم بسيار شجاع و پركار است تنها انسان شجاع با اراده اي آهنين مي تواند به پشتوانه ي خودآگاهي و خودشناسي، همچون پروانه از پيله ي خود دوباره متولد شود و در فضايي به ظاهر ناموزون و نامتقارن در تعادل قرار گيرد.

آویز جواهر آتوسا

تماس بگیرید
آتوسا نام دختر كوروش و مادر خشايار شاه بوده و از قدرتمندترين و موفق ترين شهبانوهاي ايران باستان به حساب مي آيد. در لغت به معناي خوش اندام و در ادبيات باستان به معناي درخشان و تابان است. در اين اثر سنگ آتشين گارنت با نشستن بر بلنداي زبانه هاي آتش مقتدرانه آن را كنترل و شعله ها و شراره هاي آتش را به پايين هدايت مي كند و مطمئن بر سينه مي نشيند.